Rreth Nesh

VILLA DOKA

Rri si ne shtepine tende

E vendosur në Sarandë, Villa Doka është një hotel apartamentesh që ofron WiFi falas dhe pamje nga deti nga dhomat. Akomodimi është vetëm 300 metra nga një plazh me rërë. Çdo dhomë në Villa Doka do t'ju ofrojë një banjo dhe një ballkon të mobiluar me mobilje te jashtme.

Relaksohuni në Vila Tonë Doka

Aktivitetet në zonën përreth përfshijnë peshkimin. Prona ofron parkim falas. Prona eshte ndodhet 3 km nga qendra e qytetit te Sarandes. Aktivitetet në zonën përreth përfshijnë peshkimin.Ejani, qëndroni dhe shijoni ditën tuaj.

Me shumë vite përvojë ne gjithmonë kemi dashur që klientët tanë të vijnë dhe të largohen të lumtur.


Shërbimet Tona


Prioriteti i hotelit tonë është malli.

Wifi Falas

Parking Falas

Shërbimi në dhomë

Bar

Breg plazhit

Nuk lejohet duhani ne dhoma

Kondicioner

Kopësht


Çfarë thonë të ftuarit tanë