VILLA DOKA

Ne jemi të njohur për përsosmëri të pastër


E vendosur në Sarandë, Villa Doka është një hotel apartamentesh që ofron WiFi falas dhe pamje nga deti nga dhomat. Akomodimi është vetëm 300 metra nga një plazh me rërë. Çdo dhomë në Villa Doka do t'ju ofrojë një banjo dhe një ballkon të mobiluar mobilje në natyrë. Një mëngjes kontinental shërbehet çdo mëngjes në dhomën e përbashkët të ngrënies. Shtesat përfshijnë një bar, shërbime lavanderi dhe një frigorifer në çdo dhomë.


Ejani, qëndroni dhe shijoni ditën tuaj.

Me shumë vite përvojë ne gjithmonë kemi dashur që klientët tanë të vijnë dhe të largohen të lumtur.


Shërbimet Tona


Prioriteti i hotelit tonë është malli.

Wifi Falas

Parking Falas

Shërbimi në dhomë

Bar

Breg plazhit

Nuk lejohet duhani ne dhoma

Kondicioner

Kopësht

Dhomat Tona

Të gjitha dhomat e ftuar vijnë me një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, frigorifer, një kazan, një bidet dhe një tavolinë. Hoteli ofron disa njësi me pamje nga qyteti, dhe të gjitha dhomat kanë një ballkon. Njësitë të shfaqë një gardërobë.

Dhomë Dyshe me Ballkon

Kjo dhomë e izoluar nga zëri përmban një banjo me vaske ose dush dhe një ballkon me pamje nga deti, i mobiluar me mobilje jashte.

DHOMA NR.1

Dhomë treshe me ballkon

Kjo dhomë përfshin një banjë me vaske ose dush dhe një ballkon me pamje nga deti. e mobiluar me mobilje jashte.

DHOMA NR.2


Çfarë thonë të ftuarit tanë